Polovičen izkupiček mladih Muflonov

Lukovica, 16.11.2013 - V soboto je druga ekipa Muflonov igrala peto in šesto tekmo v 3. ligi DP-ja. Mladi Mufloni so vikend zaključili s polovičnim izkupičkom.

Del ekipe tretje lige DP-ja

IHK Mufloni Tolmin : ŠD Sršeni 4:3

Prvo tekmo so Mufloni igrali proti trenutno zadnjemu moštvu v ligi ŠD Sršeni. Tekmo so začeli s postavami, ki so bile popolnoma drugačne kot na prejšnjih tekmah. Tekmo so začeli odločno in kmalu po prvem sodniškem metu povedli z 1:0. Napadali so še naprej, vendar se je, zaradi prevelike želje po zadetku, zgodila napaka v obrambi, kar so Sršeni hitro kaznovali z zadetkom. V začetku druge četrtine so Muflončki spet povedli. Tudi igro z igralcem več so Tolminci znali izkoristiti. Vid Bizalj je lepo podal Denisu Štenklerju, ki je zadel prazen del gola in tako dosegel klasičen hat-trick. Rezultat je bil po polovici srečanja 3:2. V tretji četrtini so Mufloni dopustili gol, tako da je bil rezultat pred zadnjim delom srečanja poravnan. 30 sekund po začetku četrte četrtine se je izkazal Sebastjan Močnik, ki je sam odvzel pak nasprotniku in s strelom med nogami matiral nasprotnikovega golmana. Mufloni so nato tekmo mirno pripeljali do konca. Ob zvoku sirene je bil rezultat 4:3 za Muflone, ki so se veselili prve zmage po rednem delu tekme.

IHK Tajflni: IHK Mufloni 9:0

IHK Tajflni so nova ekipa v DP-ju, tako da se prej proti drugi ekipi Muflonov še niso spopadli. Tajflni trenutno zasedajo prvo mesto na lestvici in kandidirajo za vstop v 2. ligo DP-ja, kamor s kvaliteto ekipe definitivno spadajo. Pred tekmo so bili veliki favoriti. Mladi Mufloni so tekmo začeli solidno in v prvi četrtini dopustili samo en gol. Sledila je katastrofalna četrtina v katerem so prejeli kar 6 zadetkov. Po polčasu je bil rezultat že 7:0. Mufloni so imeli svoje priložnosti, vendar paka niso mogli spraviti v mrežo. Tekma se je končala z izidom 9:0 za Tajflne.

V 3. ligi DP-ja imajo sedaj Tolminci teden premora. Naslednji tekmi bosta v Horjulu 7.12.2013.